Domain

transfer-domain

Bildiğiniz gibi Domain web sitenizin adresidir. Aynı evinizin işinizin adresi gibi. Adresi olmayan bir işyeri veya ev olamayacağı gibi web sitenizin domaini sizin internet denizinde kaybolmamanızı ve insanların sizi bulabilmesini sağlar.

Yapılan Web siteniz için hem size hem de işinize uygun domain adresi veya adresleri kullanılması gereklidir. Aksi halde hem insanlar sizi bulmakta zorlanır hemde google gibi arama motorları .

  • Domaininizin ÇALINMAYA KARŞI kilitli olması
  • Domaininizi çalışmak istemediğiniz web tasarım veya barındırma firmasından yeni web siteniz için TRANSFER EDİLMESİ
  • Domaininizin YÖNLENDİRİLMESİ
  • İLETİŞİM BİLGİlerinin güncel tutulması
  • Name Server değişikliği

bunlar domaininiz için HAYATİ konulardır.

Tüm Domain kayıt işlemlerinizi sizin adınıza yapıyor, yıllık takiplerini sağlayarak yenilemeler konusunda sizi uyarabiliyorum.

Bu işlem için hiçbir EXTRA ücreti size yansıtmıyorum. Domain fiyatları alınacak domain uzantısına ve süreye göre değişmektedir. İhtiyaca göre belirlenen süre ve uzantı için oluşan tutarı onaylamanız dahilinde satın almaları gerçekleştiriyorum.

.com için yıllık fiyat 9,5$’dır. (Bugün için 21.10.2016) Ancak bu fiyat domain firmasının yaptığı kampanya/indirime göre 0,5-1$ oynayabilmektedir.

Böylece hem farklı kişi/kurumlarla muhatap olmanıza gerek kalmıyor, hem site güvenliği sağlanmış oluyor, hemde domaine yapılacak işlemler hızlı ve kontrollü bir şekilde yürüyebiliyor.

 

www.alanyawebsite.com / www.tuncer.web.tr / www.alanyaweb.site