Web Sitenizin Maliyeti

web-site-maliyeti

BİR WEB SİTESİNİN MALİYETİ

Sizin ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olarak şekillenen bir maliyet ile web siteniz tasarlanmaktadır. Tuncer.web.tr tarafından hazırlanan web sitelerimiz de;

 • Yönetim paneli olan anahtar teslim
 • Responsive özelliği sayesinde mobil uyumlu
 • Dinamik yapısı sayesinde özgürce güncellenebilen içeriğe sahip
 • Profesyonel hizmet kalitesi ile oluşturulan
 • Kurumunuzu internette en iyi yansıtan tasarım çizgilerine sahip
 • SEO uyumluluğu ile arama motorlarında üst sırlarda yer alan
 • Güncellenebilen çekirdek yapıya sahip CMS sistemler ile her zaman kendini yenileyen, hatalarını gideren ve güvenli yapısını koruyabilen web site kurulumları
 • Otomatik yedekleme sistemleri ile her türlü kötü senaryo da sitenizi ve içeriklerinizi minumum kayıplar ile kurtarma
 • Güncel html, php, css, java script, gibi web proglamlama kod yapıları kullanılarak hızlı ve güncel teknolojileri destekleyen web sitelerinin tasarımı

Ve maliyeti sizinle yapacağımız ön görüşme ile ihtiyaçların belirlenmesi sonrasında, aşağıdaki kriterler üzerinden belirlenmekte ve onay alındıktan sonra Projeye başlanmaktadır.

Maliyeti 3 kriter oluşturmaktadır.

 1. Domain maliyeti: Bir “.com” uzantılı domainin ücreti YILLIK olarak Yaklaşık 10$’dır. Yapılacaka web projesine göre 2-3 domain de satın almak isteyebilirsiniz.
 2. Hosting, Barındırma Maliyeti :  Aşağıda projenize uygun paketi ve seçebilirsiniz. YILLIK olarak web sitenizin barındırılması hizmeti karşılığında yapılan ödemedir.
 3. Web Site Maliyeti : Değişkendir. Bir kerelik ödersiniz. Planlanan web projenin ihtiyaçlarına göre fiyat oluşmaktadır. 2 fiyat grubu vardır.
  1. Hazır Script kullanımı : Projenize uygun bir web site CMS sisteminin kullanılmasıdır. İlgili taslak size özel olarak tekrar güncellenir. Zamandan, emekten dolayısı ile maliyetten tasarruf sağlanır. Testleri yapılmış, açıkları kapatılmış, performansı onaylanmış bir tema ile çalışılmış olur. 500 TL-5.000TL aralığında maliyet söz konusudur. 1-4 hafta gibi bir teslim süresi vardır.Ürün/Firma tanıtım sitesi, Emlak sitesi, Hotel sitesi, doktor sitesi, avukat sitesi, restoran sitesi, organizasyon sitesi, haber sitesi, E-ticaret sitesi, forum sitesi, blog sitesi, gibi her çeşit web site projesi geröekleştirilebilmektedir.
  2. Size Özel Tasarım: Planlanan web site projenize uygun olarak Sıfırdan kod yazarak ve tasarım yapılarak sitenin oluşturulması şeklidir. Fiyatlama yazılan kod sayfası sayısına göre ortaya çıkmaktadır. 4000TL’den başlayan fiyatların ucu açıktır. Teslim süresi 3-6ay aralığındadır genelde.

 

En güncel web teknolojilerinin kullanıldığı bu tasarımlarda fiyat/performans dengesi gözetilerek , sizlere web sitesini hazırlamaktayım.

 

www.tuncer.web.tr / www.alanyawebsite.com